موازی تغذیه شیردهی ارتباط بیماری بارداری

موازی: تغذیه شیردهی ارتباط بیماری بارداری مبتلا شدن اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات وقت می خواهیم تا به شرایط مطلوب برسیم/ شانس زیادی جهت موفقیت‌های بزرگ نداریم ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید تیمش نیاز به وقت دارد تا به شرایط مطلوب برسد. 

وقت می خواهیم تا به شرایط مطلوب برسیم/ شانس زیادی جهت موفقیت‌های بزرگ نداریم ، شفر

شفر: وقت می خواهیم تا به شرایط مطلوب برسیم/ شانس زیادی جهت موفقیت های بزرگ نداریم

عبارات مهم : بازیکن

سرمربی تیم فوتبال استقلال می گوید تیمش نیاز به وقت دارد تا به شرایط مطلوب برسد.

به گزارش خبرآنلاین؛ وینفرد شفر، در حاشیه تمرین امروز (سه شنبه) استقلال، اظهار کرد: تیمی که ما در اختیار داریم شبیه تیم زیر ۲۱ سال است که تعدادی بازیکن با تجربه هم در این تیم حضور دارند. خیلی از بازیکنان ایرانی ما از این شرایط خوشحال نیستند ولی باید بدانید که بازیکنان داخلی قلب تیم ما هستند. تعدادی از بازیکنان منتظر دریافت حقوقشان هستند که آن را دریافت نکرده اند. جهت همین با آقای فتحی تماس گرفتیم و ایشان امروز به محل تمرین آمدند تا با بازیکنان صحبت کنند. شرایط ما شاید چندان خوب نیست. پنج بازیکن ما از آخرین بازی ما که برابر ذوب آهن بود در حال حاضر در کنار ما نیستند. من عالی ترین آرزوها را جهت هواداران دارم.

او افزود: ما به وقت نیاز داریم آیا که تیممان جوان شده است و تعدادی بازیکن جوان و با استعداد در اختیار داریم و به همین خاطر به کمی وقت نیاز داریم تا پیشرفت کنیم و بهتر شویم. با این شرایطی که در حال حاضر داریم شانس زیادی جهت موفقیت های بزرگ نداریم. الان سخت کار می کنیم و تلاش می کنیم ولی این بازیکنان جوان سه تا پنج ماه وقت نیاز دارند تا به آن سطحی که انتظار داریم برسند.

وقت می خواهیم تا به شرایط مطلوب برسیم/ شانس زیادی جهت موفقیت‌های بزرگ نداریم ، شفر

شفر همچنین گفت: با همه وجود تمرین می کنیم ولی راجع به بازی با پیکان از الان نمی توان صحبت کرد. امیدوارم بازیکنان ما از لحاظ ذهنی آزاد و رها شوند آیا که باید پول هایی بگیرند و پرسشها مالی دارند. آقای مدیرعامل هم امروز آمدند و صحبت کردند و با در نظرگرفتن این که تازه به کلوب آمده اند امیدواریم که هر چه سریعتر پرسشها را حل کنند.

سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا شخصا با جپارف و تیام صحبت کرده است یا خیر و این که چه زمانی به تمرینات استقلال اضافه خواهند شد، گفت : جپارف و تیام را در استانبول ملاقات کردم و با آقای افتخاری و توفیقی، مدیران قبلی کلوب صحبت کردم. در آن جا به آنها گفتم پول ارزش تا فردا به دست ارزش می رسد ولی پول ارزش به دست ارزش نرسید و بعد از آن نیز دیگر آنها را ندیدم. من از هواداران درخواست دارم زیاد از گذشته از تیم حمایت کنند آیا که تیم جوان است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید تیمش نیاز به وقت دارد تا به شرایط مطلوب برسد. 

واژه های کلیدی: بازیکن | استقلال | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs